Telefon+48 606 293 136
O mnie

O mnie

Strona główna » O mnie

dietetyczka Joanna Gizamgr inż. Joanna Giza-Gołaszewska, dietetyk

Od lat pomagam głównie kobietom, pacjentkom chorującymi na endometriozę. Współpracuję z Endoteam Warsaw. Jestem dietetykiem Polskiego Stowarzyszenia Endometrioza.

Zajmuję się również pacjentami ze schorzeniami dietozależnymi m.in. cukrzycą i insulinoopornością, zespołem metabolicznym, chorobami jelit i żołądka, chorobami układu krążenia jak nadciśnienie, miażdżyca czy dyslipidemia.

Jestem dietetykiem Szpitala na Solcu i Południowego w Warszawie, współpracuję z Centrum Medycznym SonoFem, położniczo – ginekologicznym Szpitalem imienia św. Zofii w Warszawie (Centrum Medyczne Żelazna), Carolina Medical Center, a także firmami zajmującymi się zdrowiem lub zdrową kuchnią. Ustalam i modyfikuję jadłospisy, dbając o to, aby zamierzony cel pacjenta został osiągnięty. Jestem wykładowcą na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka na kierunku Dietetyki i Psychodietetyki.

 

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Żywienie Kliniczne, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Żywienia Człowieka ze specjalnością dietetyki i Instytutu Żywności i Żywienia na kierunku Poradnictwo Dietetyczne.

Moja praca to nie tylko konsultacje dietetyczne, ale także warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dorosłych m.in kobiet w ciąży, ale również osób związanych zawodowo ze zdrowiem.

Zapraszam bardzo serdecznie!

Co mnie wyróżnia

Indywidualne podejście do każdego. Każdy z nas jest inny począwszy od psychiki, warunków fizycznych poprzez preferencje kulinarne aż do potrzeb organizmu. Z tego powodu do pacjentów podchodzę indywidualnie, z empatią, rozpatrując ich problemy żywieniowe na podstawie swojej wieloletniej praktyki i wiedzy, słuchając ich potrzeb. Pacjenci polecają mnie swoim bliskim i znajomym. Między bajki możemy włożyć stwierdzenie, że dietetyk zajmuje się tylko odchudzaniem, czy też pomaga wyłącznie osobom z nadwagą. Właściwa dieta jest konieczna dla zachowania zdrowia każdego z nas!


Moje poradnictwo to pasja

Moje poradnictwo to nie tylko suche fakty i cyfry, ale sprawdzone autorskie pomysły kulinarne. Empatia w podejściu do pacjenta i gotowość pomocy przez cały okres współpracy. Wszyscy pacjenci stosujący się z zaangażowaniem do zaleceń są usatysfakcjonowani ze swoich efektów. Satysfakcja z sukcesów moich pacjentów jest dla mnie motorem do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności.

Moją ofertę kieruję do tych wszystkich, dla których istotne jest zdrowie, kondycja i sylwetka.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

W naszej ofercie

Profesjonalne Poradnictwo Dietetyczne

Żyj zdrowo i aktywnie

Ułożę odpowiednią dietę dla Ciebie
Zadzwoń +48 606 293 136
Dietetyk Joanna Giza
Wyjście
Przewiń na górę