Telefon+48 606 293 136
O mnie

O mnie

Strona główna » O mnie

dietetyczka Joanna Gizamgr inż. Joanna Giza-Gołaszewska, dietetyk

Od lat pracuję głównie z Pacjentkami chorującymi na endometriozę. Jestem dietetykiem Polskiego Stowarzyszenia Endometrioza.

Zajmuję się również pacjentami ze schorzeniami dietozależnymi m.in. cukrzycą i insulinoopornością, zespołem metabolicznym, chorobami jelit i żołądka, chorobami układu krążenia jak nadciśnienie, miażdżyca czy dyslipidemia.

Jestem dietetykiem Szpitala na Solcu i Południowego w Warszawie, współpracuję z Centrum Medycznym SonoFem, położniczo – ginekologicznym Szpitalem imienia św. Zofii w Warszawie (Centrum Medyczne Żelazna), Carolina Medical Center, a także firmami zajmującymi się zdrowiem lub zdrową kuchnią. Ustalam i modyfikuję jadłospisy, dbając o to, aby zamierzony cel Pacjenta został osiągnięty. Jestem wykładowcą na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka na kierunku Dietetyka.

 

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Żywienie Kliniczne, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Żywienia Człowieka ze specjalnością dietetyki i Instytutu Żywności i Żywienia na kierunku Poradnictwo Dietetyczne.

Moja praca to nie tylko konsultacje dietetyczne, ale także warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dorosłych m.in kobiet w ciąży, ale również osób związanych zawodowo ze zdrowiem.

Zapraszam bardzo serdecznie!

 

Co mnie wyróżnia

Indywidualne podejście do każdego. Każdy z nas jest inny począwszy od warunków fizycznych poprzez preferencje kulinarne aż do potrzeb organizmu. Z tego powodu do pacjentów podchodzę indywidualnie, rozpatrując ich problemy żywieniowe na podstawie swojej wieloletniej praktyki i wiedzy. Pacjenci polecają mnie swoim bliskim i znajomym. Między bajki możemy włożyć stwierdzenie, że dietetyk zajmuje się tylko odchudzaniem i ograniczeniami w diecie, czy też pomaga wyłącznie osobom z nadwagą. Właściwa dieta jest konieczna dla zachowania zdrowia każdego z nas!


Moje poradnictwo to pasja

Moje poradnictwo to nie tylko suche fakty i cyfry, ale sprawdzone autorskie pomysły kulinarne, empatia w podejściu do pacjenta, stały kontakt i gotowość pomocy przez cały okres współpracy. Wszyscy pacjenci stosujący się z zaangażowaniem do zaleceń są usatysfakcjonowani ze swoich efektów. Satysfakcja z sukcesów moich pacjentów jest dla mnie motorem do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności.

Moją ofertę kieruję do tych wszystkich, dla których istotne jest zdrowie, kondycja i sylwetka.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

W naszej ofercie

Profesjonalne Poradnictwo Dietetyczne

Żyj zdrowo i aktywnie

Ułożę odpowiednią dietę dla Ciebie
Zadzwoń +48 606 293 136
Dietetyk Joanna Giza
Wyjście
Przewiń na górę