Telefon+48 606 293 136
Dietetyk SmakFit

Opinie

Strona główna » Opinie
Polecam! Otrzymałam dużo wartościowych informacji odnośnie żywienia po operacji endometriozy.
Barbara Szlachta

Polecam SmakFit Joanna Giza dietetyk . Po wnikliwej konsultacji zamówiłam 28 dniowy jadłospis z listą zakupów. Zaczynam drugi tydzień i jestem zachwycona, smacznie, rzetelnie i aż chce się być na diecie 😉. To wyzwanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Polecam 🥗🥦🥑🍆🍅🥬🐠🐟

Maria Wawrzyniak

Rzetelność, zaangażowanie w każdego pacjenta.

Urszula Ratyńska-Bojar

Droga Joanno,
Kilka dni temu skończyłem 77 lat i przy okazji podsumowań chciałbym Ci serdecznie podziękować za prowadzenie i opiekę w mojej akcji odchudzeniowej. Pojawiłem się u Ciebie z pierwszą wizytą w połowie czerwca 2012 roku, a moja ówczesna waga wynosiła 134 kg. Obecnie ważę 97 kg. Przy wzroście 180 cm. i z wielką przyjemnością wizyty u Ciebie kontynuuję. Ogromne dzięki za rady i świetne przepisy. Oczekując na jeszcze – do zobaczenia!

Jacek Kowalewski

Miałam problemy z wagą od zawsze. W końcu dojrzałam do tego by zwrócić się o pomoc do profesjonalisty jakim bez wątpienia okazała się Asia. Bałam się pierwszego naszego spotkania (wytknięcie wszystkich błędów żywieniowych, ilość kilogramów na koncie) ale już po paru minutach zaraziła mnie swoim optymizmem i entuzjazmem. Asia naprawdę się cieszy tym, że może pomagać i doradzać innym! Do tej pory ubyło mi 10 kg i wiem, że osiągniemy więcej. Jest tu sporo mojej pracy ale Asia mnie łatwo i bezproblemowo popchnęła do działania. To nie jest dieta cud, tylko sposób na smaczne i zdrowe życie, które ułoży dla każdego z Was Asia. 🙂

Marta, 29 lat

Miałam 10 kg nadwagi. Zanim zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy specjalisty próbowałam różnych sposobów (bieganie, brzuszki, dieta dukana) ale generalnie zawsze na chwilę a potem znów tyłam. Myślałam, że każda dieta wiąże się z rezygnacją z mojego ukochanego mięsa bez którego nie umiem żyć ale ku mojemu zaskoczeniu Asia po zebraniu wywiadu ułożyła mi taką dietę, która uwzględniała także i mięso. Po 3 tygodniach spadło mi 4 kg i cały czas tych kg ubywa. Jem regularnie więc nie czuje się głodna i nie mam ochoty na podjadanie. Nie wierzę w diety ”cud”, ale w pomoc profesjonalisty, którym bez wątpienia jest Asia. A jej zapał i zaangażowanie dodatkowo motywuje do działania.

Kamila, 28 lat

Moją kilku kilogramową nadwagę zbiłam dzięki indywidualnej diecie, którą przygotowała mi Asia. Efekty były już widoczne po 1,5 tygodnia, po ok. 2 miesiącach ubyło mi 4,5 kilograma i do dzisiaj się trzymam. Polecam także korzystać z przepisów zamieszczonych na stronie internetowej Smakfitu, zwłaszcza jeśli chodzi o słodkości z oczywistych powodów:)

Karolina, 28 lat

Miałam problem z przedłużającą się zgagą. Napisałam do SmakFitu z prośbą o poradę. Pani Asia zasugerowała specjalną dietę, zrezygnowałam ze wskazanych produktów i po kilku dniach dolegliwości ustąpiły.

Iza, 30 lat

Asia Giza ze SmakFit ma bardzo sympatyczne, a przy tym profesjonalne podejście do pacjentów, poparte dużą wiedzą. Dieta zawsze kojarzyła mi się z rygorem i wyrzeczeniami, a Asia pokazała mi, że wystarczą niewielkie zmiany w sposobie żywienia, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się lepiej. I że przemyślenie tego, co, jak i kiedy jeść jest naprawdę ważne dla mojego zdrowia.

Magdalena, 29 lat

Żyj zdrowo i aktywnie

Ułożę odpowiednią dietę dla Ciebie
Zadzwoń +48 606 293 136
Dietetyk Joanna Giza
Wyjście
Przewiń na górę